هفت تزیین دیوار بزرگ گرمسیری

امروزه مشاغل بیش از هر زمان دیگری نگران تأثیر عملکرد خود بر محیط زیست هستند. اگرچه هر فضای دفتری می تواند سازگار با محیط زیست باشد ، اما معمولاً برای مشاغل بسیار راحت تر می توان تغییرات زمین دوستانه را هنگام کار در دفتر انجام داد. با انتخاب مواد سبز ، معرفی محصولات کم مصرف و ایجاد تغییرات نسبتاً مقرون به صرفه دیگر ، برای سبز شدن مشاغل در هنگام انتقال به یک فضای اداری جدید کار خیلی سختی نیست.

یکی از مهمترین مواردی که در طراحی سبز باید در نظر گرفت ، خود فضا است. آیا فضا فقط اندازه مناسب شرکت است یا خیلی بزرگ است ، به این معنی که یک متر طراحی دیوار سبز   مربع هدر رفته وجود دارد که باید گرم و مطبوع باشد؟ آیا فضا پنجره های بزرگ زیادی برای نور طبیعی فراهم می کند ، به کارمندان اجازه می دهد تا در روزهای آفتاب چراغ ها را خاموش نگه دارند؟ نور طبیعی همچنین برای سلامتی کارمندان و کیفیت خوب فضای داخلی مناسب است ، و باعث می شود پنجره ها یکی از مهمترین عناصر مورد توجه در طراحی کلی دفتر باشند.

پس از انتخاب فضای اداری ، مواد مورد استفاده برای متناسب سازی فضای داخلی ، مبلمان اتاق ها و حتی تزئین دیوارها را در نظر بگیرید. مواد طبیعی و پایدار به ویژه با تمرکز امروزه روی طراحی زمین پسند به راحتی در دسترس هستند. یکی از گزینه های پر هزینه ، زیبا و قابل استفاده مجدد ، دیوارهای مدولار شیشه ای است که به مشاغل امکان تقسیم فضای داخلی در بسیاری از دفاتر کوچکتر را می دهد بدون ایجاد دیوارهای جدید که در نهایت با جابجایی مستاجر دیگری خراب می شود.

همچنین توصیه می شود مشاغل برای اتمام کم VOC انتخاب کنند. VOC مخفف مخلوط آلی فرار است. این گازهای ساطع شده نه تنها برای محیط زیست مضر هستند ، بلکه می توانند برای سلامتی کارمندان خطرناک باشند. خوشبختانه ، یافتن رنگ کم VOC و حتی هنر شرکتی که با جوهر کم VOC چاپ شده باشد آسان است.

سرویس های بهداشتی چطور؟ توالت فرنگی و سینک ظرفشویی اتوماتیک مواردی است که باید در ابتدای امضای قرارداد اجاره نامه مورد توجه قرار دهید. خشک کن های دستی به جای حوله های کاغذی می توانند تفاوت زیادی در میزان زباله تولید شده توسط یک شرکت ایجاد کنند.

در حالی که امکان تبدیل هر دفتری به یک فضای زمین پسند وجود دارد ، اکثر شرکت ها برای تحقق چشم انداز سبز خود از کمک حرفه ای بهره مند می شوند. اگر می خواهید از آخرین گزینه ها و نوآوری ها مطلع باشید ، استخدام یک معمار و طراح داخلی دفتر که تجربه کار در پروژه های سبز را دارد ، مرحله پیشنهادی است. همیشه یک راه حل سبز جدید در بازار وجود دارد و یک طراح آگاه دفتر می تواند با دنیای طراحی سبز همراه شود.